![День пам'яті святителя Афанасія, патріарха Царгородського, Лубенського і Харківського Чудотворця (ФОТО)](/_nw/25/04623883.jpg)
- 15.05.2024
- 120 Переглядів
14-15 травня 2024 року у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова відбулися святкові богослужіння на честь святителя Афанасія, патріарха Царгородського, Лубенського і Харківського Чудотворця.
14 травня, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкове всенічне бдіння. У святковому богослужінні приймали участь священнослужителі Харківської єпархії Української Православної Церкви. На малій вечірні Правлячий архіпастир очолив читання акафісту святителю Афанасію біля його святих мощей.
15 травня, у середу Седмиці 2-ї після Пасхи, день пам'яті святителя Афанасія, Високопреосвященніший Онуфрій звершив святкову Божественну літургію. У святковому богослужінні приймали участь священнослужителі Харківської єпархії Української Православної Церкви. На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні. На запричастному вірші проповідь на тему свята провозгласив протоієрей Олег Оніщенко.
У богослужінні співслужили клірики нашого храму отець Віталій та отець Миколай.
Посилання:
https://www.eparchia.kharkov.ua/readnews/3781
https://www.eparchia.kharkov.ua/readnews/3782
14 травня, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкове всенічне бдіння. У святковому богослужінні приймали участь священнослужителі Харківської єпархії Української Православної Церкви. На малій вечірні Правлячий архіпастир очолив читання акафісту святителю Афанасію біля його святих мощей.
15 травня, у середу Седмиці 2-ї після Пасхи, день пам'яті святителя Афанасія, Високопреосвященніший Онуфрій звершив святкову Божественну літургію. У святковому богослужінні приймали участь священнослужителі Харківської єпархії Української Православної Церкви. На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні. На запричастному вірші проповідь на тему свята провозгласив протоієрей Олег Оніщенко.
У богослужінні співслужили клірики нашого храму отець Віталій та отець Миколай.
Посилання:
https://www.eparchia.kharkov.ua/readnews/3781
https://www.eparchia.kharkov.ua/readnews/3782